Попередня

виставка

Листопад 2020 – травень 2021

КАТЕРИНА СЛОТА

ХУДОЖНИК

“Імпульс любові” – акварелі Кетрін Слота.

“Імпульс любові” – це те, з чого починається зовнішній і внутрішній світ. Йдеться про творчість, яка народжується із тиші. Про безпосередність, свободу, довіру. Довіряйте собі та чомусь невідомому, що проявляється через творчість.

Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури у Києві
З 1988 р. – художник
1999 – 2006 – реставратор іконопису в національному науково-реставраційному центрі України.
З 2007 р. – архітектор
з 2019 року Художня школа для дітей та дорослих “Мистецька душа”

Попередня виставка

Листопад 2020 – травень 2021

Катерини Слоти

ХУДОЖНИК

“Імпульс любові” – акварелей Катерини Слоти.

“Імпульс любові” – це про те, з чого починаються зовнішні і внутрішні світи. Це про творчість, яка народжується із тиші. Про спонтанність, свободу, довіру. Довіру до себе і до чогось невідомого, яке проявляється через творчість.

Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури у Києві
З 1988 р. – художник 1999 – 2006 рр. – реставратор іконопису в Національному науково-реставраційному центрі України.
З 2007 р. – архітектор
з 2019 року Художня школа для дітей та дорослих “Мистецька душа”

Попередня виставка

Серпень – Грудень 2018

КАТЕРИНА ПЯТАКОВА

ХУДОЖНИК

Мистецтво від серця – це світ Катерини Пятакової. Натхнення для створення своїх вишуканих витворів Катерина черпає з красоти навколишнього світу, у пошуку відлуння почуттів та емоцій людини серед явищ природи. Головне бажання художниці – наповнення людських сердець світлом, любовю та радістю, саме це і несуть в собі її роботи.

Катерина П’ятакова – художниця, член Національної Спілки художників України, Дійсний Член Європейської Гільдії митців, що пишуть пастеллю (Pastel Guild of Europe), лауреат та переможець багатьох українських та міжнародних виставок і конкурсів.

У 2012 році Катерина Пятакова була представлена у ТОР100 кращих митців із 42 країн світу на Міжнародному фестивалі PALETAFEST у Хорватії, в 2013 році її робота брала участь у VI Міжнародному Бієнналє пастелі у Польщі, у 2017 році на Міжнародному Бієннале мистецтв у Римі, Італія. Роботи Катерини П’ятакової знаходяться в приватних колекціях України, Россії, Європи та Австралії.

ДАНИІЛ РОВЕНЧИН

СКУЛЬПТОР

Народився 14 вересня 1994 року в місті Ніжині Чернігівської області. У 2013 році закінчив навчання у Державній художній середній школі імені Т.Г.Шевченка (скульптурне відділення). З 2013 року навчається на кафедрі скульптури у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА).

Учасник молодіжних виставок міста Києва.

2013 – виставка юних “Сами”

2016 – виставка “Люди” БЦ Леонардо

2016 – персональна виставка “Точка зору” арт-простір СКЛО

2016 – відкриття пам’ятника “Воїну-Добровольцю” у Києві

Попередня виставка

Травень – Червень 2018

Олег Юров

ХУДОЖНИК

Пишу в авторській техніці живопису “free motion». Зона мого пошуку – поєднання абстракції та імпресіонізму. Техніка “free motion” дозволяє показати світ у його русі, передати його внутрішню плинність. Працюючи на стику абстракції і форми без використання кистей і традиційного підходу, я пробую об’єднати вічне і швидкоплинне.

Для мене цікаво розкрити різні образи через експерименти з текучим матеріалом і нові технології. Я не шукаю враження, я створюю його. Мої картини зроблені і оформлені в стилі мінімалізму і можуть стати прикрасою як для спальних кімнат, так і точкою зборки будь-якого сучасного інтер’єру в стилі лофт, арт-деко, еклектики і ін. Вони будуть цікаві як архітекторам і дизайнерам, так і цінителям стилю.

Заснував програми реалізації творчих ідей для бізнесменів, для директорату і TOP-менеджменту компаній. Проводжу Майстер-класи з живопису в різних містах і країнах. Їх мета – творити прекрасне, підвищувати культуру свого оточення і відновити особисту і командну здатність створювати.

Організатор виставок учнів: «100 талантів – 100 картин», Алмати, 2015 »Танці у полотна», Clearwater, USA, 2016 «Казанки і крихти», Київ 2017 Персональні виставки: «Flowers», Київ 2017 «Кішка в ліжко» , Київ, 2018

Призер і член журі багатьох міжнародних конкурсів хайку, автор 8 збірок по японської поезії. Консультант програми по розкриттю талантів і цілей, знаходженню свого місця в житті.

Петрова Юлія Володимирівна

ХУДОЖНИК

Народилася у місті Волочиськ Хмельницької області у 1984р. З шести років почала навчання у дитячій художній школі. Уже тоді брала активну участь у дитячих районних,обласних та республіканських виставках та конкурсах. Двічі займала друге республіканське місце «Малюють діти України».

У 2004р. закінчила Косівський Державний інститут прикладного та декоративного мистецтв, відділ «художнє ткацтво». Продовжила навчання в Національній Акалемії мистецтв та архітектури, факультет монументального живопису в майстерні О.В.Кожекова. де вивчала не тільки майстерність живопису, рисунку та композиції, а й освоїла такі техніки як фреска, вітраж, зграфіто та мозаїка.

Під час навчання і до сих пір приймає активну участь у всеукраїнських та міжнародних пленерах і виставках. Роботи зберігаються у приватних колекціях України, Лондона, Чехії, Словаччини, Італії, Польщі, Китаю. Живе та працює в Києві. Її роботи – відображення її емоційного сприйняття оточуючого середовища. Кожна людина живе у власному всесвіті, мистецтво – хороший спосіб відкрити цей світ іншим.

Попередня виставка

Травень 2017 -Квітень 2018

Любомир Мартинюк

ХУДОЖНИК

Любомир Мартинюк народився 5 серпня 1980 року в Івано-Франківській області. Навчався у Косівському коледжі декоративно-прикладного мистецтва. У 2004р. закінчив Львівську Національну Академію мистецтв.

Полотна художника експонуються у галереях та музеях  України та  Європи. Наприклад, виставка проходила в Парижі, У 2013 р.  – в галереї Баумана, пройшла  разом з полотнами Матіса.

Зі слів самого художника, ідея його творчості -донести власне захоплення природою, сповненою великої радості і глибокого змісту. Можна лише позаздрити невтомній енергії цього художника, який при своєму вкрай напруженому графіку постійно бере участь у благодійних проектах.

Останні виставки

2015

 • ”травня виставка «Дивовижний світ рослин, тобі, Україно, з любов’ю.» Національний Ботанічний сад ім. М.М. Гришка.
 • май персональна виставка. Монетний двір України »Київ.

2013

 • квітня Виставка «Генрі Матіс і Любомир Мартинюк» The Balman Gallery г.Корбрідж Північно-Східна Англія.
 • «Світ ніжності азалій» галерея «Сливка». Львів.
 • червень «Двадцять поглядів на Ісуса Христа» Національний музей Тараса Шевченка.
 • «110 образів Ісуса Христа» »Київський національний музей російського мистецтва
 • червень виставка в Art Eco Café г. Киев.
 • липень «Бог – мій світ» Музей народної архітектури та побуту. Львів.
 • «Море любові» замок-музей Меджибіж. Хмельницька область.

2011

 • лютого виставка «Царство розмаїтих барв» Український Інститут Інтелектуальної власності. Київ.
 • «Життя в любові» Музей театрального, кіноматографіческого і музичного мистецтва України. Київ.

2009

 • персональная виставка «La vie en fleurs» (Життя в кольорах) галерея 28. Париж. Франція.
 • виставка. Музей ім.Н. Коцюбинського. Чернігів.
 • виставка «Сонце» Арт-кафе «Антресоль». Київ.
 • «Богоявлення у фарбах» Галерея Вишинський. Львів.
 • «Зцілення кольором» Національна наукова медична бібліотека України. Київ.

Богдан Кухарський

СКУЛЬПТУРИ

Молодий скульптор живе і працює у Львові. Більше 4-х років Богдан бере участь у виставках і ярмарках у багатьох містах України та Польщі. Він грає з комбінацією різних матеріалів, винаходячи нові несподівані образи. Крім того, він створює унікальну кераміку.